Списък треньори с платена картотека за 2024

<< виж предходна година

Треньор Лиценз Клубна принадлежност
Албена Димитрова Стефанова В ТК "София", гр.София
Албена Добрева Цветкова В ТК "Албена", гр.Пловдив
Александър Лозев С ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Александър Михайловски С ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора
Александър Георгиев Пенев А ТК "15:40", гр.София
Александър Симеонов Арабаджиев Инструктор ТК "Локомотив 1929", София
Александър Яне Арсовски Инструктор Свободна практика
Алексей Сархачев С ТК "15:40", гр.София
Анастасия Пенкова Инструктор ТК "Спартак", гр.Варна
Андриян Ивелинов Цонев Инструктор ТК "Габрово", гр.Габрово
Ани Стоянова Инструктор ТК "Приста 2011", гр.Русе
Антон Христов Костов Инструктор ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Атанас Георгиев Георгиев А ТК "Дема", гр.София
Атанаска Стоянова Рашкова С ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Берна Генадиева Алексиева Инструктор ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Биляна Павлова-Димитрова А ТК "Дема", гр.София
Богомил Радославов Радославов С ТК "Шуменец", Шумен
Борислав Пламенов Капралев Инструктор ТК "Капралев", гр.Бургас
Боряна Мирославова Павлова Инструктор ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Вадим Божидаров Чергов Инструктор ТК "Дема", гр.София
Валентин Иванов Димов В ТК "НСА", гр.София
Валерия Мирославова Бесова Инструктор ТК "СА Несебър", гр.Несебър
Велиан Петров Бакалов В ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Велислав Велински С ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Веселин Стоянов Мирчев А ТК "Черноморец ", гр.Бургас
Веселина Любенова Донева С Свободна практика
Веселка Петрова Лазарова В ТК "Егалите", гр.Несебър
Виктор Дралчев Койчев В ТК "Люлин 6", София
Виктория Станиславова Илиева Инструктор ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Владислав Георгиев Матеев С ТК "Изида", гр.Добрич
Габриел Александров Дръндов В ТК "Бела Понте", Бяла Слатина
Габриела Славинова Славова Инструктор ТК "Некст Джен", София
Галин Христов Христов Инструктор ТК "Габрово", гр.Габрово
Галя Бялкова Ангелова А ТК "Дема", гр.София
Георги Чочев В ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Георги Георгиев Шуманов Инструктор ТК "Бароко Спорт", гр.София
Георги Димитров Скопчанов В ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Георги Пенчев Костов Инструктор ТК "Кан Пресиян", Петрич
Георги Тодоров Бояджиев С ТК "Диана", гр.София
Георги Христов Дименчев С ТК "Макс Про 2020", Гр.Пловдив
Герасим Мирославов Петров Инструктор ТК "Тича", гр.Варна
Григор Венциславов Костов В ТК "Диана", гр.София
Григориан Красимиров Жеков С ТК "Калиакра 2020", Каварна
Даниел Койчев Инструктор ТК "Люлин 6", София
Даниел Господинов Петков С ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Даниел Данаилов Готев С ТК "Дема", гр.София
Даниел Диянов Костов Инструктор ТК "Бароко Спорт", гр.София
Даниел Пламенов Ангелов А ТК "15:40", гр.София
Десислава Антонова Джоргова-Денова В ТК "Люлин 6", София
Деян Караиванов Инструктор Свободна практика
Димитрина Андонова Иванова С ТК "15:40", гр.София
Димитър Георгиев Аврамов Инструктор ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Димитър Георгиев Димитров С Свободна практика
Димитър Господинов Димитров А ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Димитър Димитров Стоянов - Мимо А ТК "15:40", гр.София
Димитър Руменов Константинов Инструктор ТК "ДИМ Тийм", Пловдив
Димитър Христов Христов Инструктор ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Димо Илиев Андреев Инструктор ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Диян Захарийчев Тенев С ТК "Поморие", гр.Поморие
Дияна Димитрова Аврамова Инструктор ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Добрина Радкова Стоянова В ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Добромира Славова Цингова-Пейчева В ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Дора Здравкова Рангелова-Кузманова А ТК "Локомотив 1924", Пловдив
Драгомир Драганов Инструктор ТК "Тунджа", гр. Ямбол
Евгени Симеонов Йорданов С ТК "Уинър – Софийски Университет", гр. София
Елена Харалмпиева Инструктор ТК "Септември 06", гр.София
Елена Чолова В ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Елена Григорова Николова-Петкова С ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Елена Славова Цингова-Атанасова В ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Емил Цветанов Литков С ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен
Живко Атанасов Жеков Инструктор ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Захари Иванов Караиванов С ТК "Брейк Пойнт", Казанлък
Ива Петрова Плачкова Инструктор ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Ивайло Асенов Величков А ТК "Диана", гр.София
Ивайло Владимиров Цонев А ТК "Дема", гр.София
Ивайло Емилов Кичев Инструктор ТК "Малееви", гр.София
Ивайло Иванов Иванов Инструктор ТК "СБС", гр.София
Ивайло Петров Петров Инструктор ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Иван Николаев Маринков С ТК "Дема", гр.София
Иван Петров Петров В ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Иван Христов Кадийски С ТК "Люлин 6", София
Ивана Веселинова Папазова Инструктор ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Илиан Калинов Анастасов С ТК "Пирин", гр.Благоевград
Илия Любенов Славов В ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Илия Тодоров Атанасов А ТК "Изида", гр.Добрич
Илия Тодоров Кушев А ТК "Левски", гр.София
Ирина Гочева Глушкова С ТК "Дема", гр.София
Йордан Цветанов С ТК "Благоевград", гр.Благоевград
Йордан Георгиев Кънев С ТК "Левски", гр.София
Йордан Николаев Стефанов Инструктор ТК "Русе", гр.Русе
Йордан Николов Стефанов С ТК "Троян СТК", гр.Троян
Калин Стоянов Анастасов В ТК "Пирин", гр.Благоевград
Камелия Димитрова Инструктор ТК "Левски", гр.София
Катя Ганчева Брезина-Илиева А ТК "Дема", гр.София
Кирил Рафайлов Инструктор ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Константин Борисов Георгиев А ТК "Левски", гр.София
Красимира Стефанова Господинова А ТК "Русе", гр.Русе
Кристин Грозданов А ТК "Супер Спорт", гр.Варна
Кристиян Атанасов Станев С ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Кристиян Огнянов Илиев А ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Крум Велизаров Крумов Инструктор ТК "Албена", гр.Пловдив
Лъчезар Сандев Михайловски Инструктор ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора
Любослав Владиславов Иванчев Инструктор ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Мариана Колева Ненова А ТК "Дема", гр.София
Марина Петрова Данева Инструктор ТК "Спартак", гр.Варна
Мария Вюнова Инструктор ТК "Люлин 6", София
Мария Георгиева Русева-Бакърджиева С ТК "Черноморец ", гр.Бургас
Мартин Димитров Димитров С ТК "Локомотив 1929", София
Мартин Димитров Димитров Инструктор ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив
Мартин Захариев Захариев В ТК "Бароко Спорт", гр.София
Миглена Кирилова Кинчева С ТК "Русе", гр.Русе
Милко Стефанов Милев А ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Мирослав Гергов В ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София
Мирослав Герасимов Петров В ТК "Тича", гр.Варна
Михаил Атанасов С ТК "Изида", гр.Добрич
Михаил Йовев С ТК "Добруджа", Добрич
Михаил Георгиев Кънев А ТК "Левски", гр.София
Михаил Сашев Минчев С ТК "Испано", гр.Варна
Михаил Стефчев Петров С ТК "15:40", гр.София
Мони Монов В Свободна практика
Невена Маркова Инструктор ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора
Невена Шопова В ТК "Хасково", гр.Хасково
Нено Налбантов Инструктор ТК "Харманли", гр.Харманли
Нешо Сименонов Инструктор ТК "Българов", гр.Трявна
Николай Георгиев Стойчев А ТК "Фаворит", гр.Пазарджик
Николай Емилов Николов Инструктор ТК "Мачбол ", гр.Монтана
Николай Иванов Парасков Инструктор ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Николай Митков Манчев А ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Николина Димитрова В ТК "Левски", гр.София
Нина Петрова В ТК "Тича", гр.Варна
Огнян Илиев А ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Огнян Кацаров А ТК "Албена", гр.Пловдив
Огнян Неделчев С ТК "София", гр.София
Павел Ангелов Инструктор ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Петко Бойчев Иванов С ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Петър Господинов Инструктор ТК "Русе", гр.Русе
Петър Рангелов В ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив
Петър Атанасов Атанасов Инструктор ТК "Некст Джен", София
Петър Димов Михалев С ТК "Приморец", гр.Бургас
Петър Тодоров Петров Инструктор ТК "Спартак", гр.Варна
Пламен Капралев С ТК "Капралев", гр.Бургас
Пламен Цонев С ТК "Царевец", гр.Горна Оряховица
Пламен Гавраилов Симеонов С ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол
Пламен Миленов Авуски Инструктор ТК "Макс Про 2020", Гр.Пловдив
Пресиян Иванов Коев А ТК "15:40", гр.София
Радослав Дермански Инструктор ТК "Престиж", гр.Велико Търново
Райчо Димитров Димитров Инструктор ТК "НСА", гр.София
Робърт Захариев Сократов С ТК "Некст Джен", София
Росен Богомилов Харалампиев С Свободна практика
Росица Петкова Коцева А Свободна практика
Светлана Жекова Атанасова Инструктор ТК "Стимул", Раднево
Светослав Илиев Дермански Инструктор ТК "Престиж", гр.Велико Търново
Свилен Илиев Мълчанков С ТК "Габрово", гр.Габрово
Серафим Богданов Грозев С ТК "Макс Про 2020", Гр.Пловдив
Сергей Владов С ТК "Добрич", гр.Добрич
Силвия Николова Инструктор ТК "НСА", гр.София
Силвия Димитрова Дачева-Стоянова В ТК "Дема", гр.София
Слава Мони Монова Инструктор Свободна практика
Слави Иванов Цингов Инструктор ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Снежана Томова Плачкова В ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Спас Гулев С ТК "Берое", гр.Стара Загора
Станимир Веселинов Мирчев В ТК "Черноморец ", гр.Бургас
Стефан Здравков Рангелов С ТК "Локомотив 1924", Пловдив
Стефан Любомиров Митев В ТК "Приста 2011", гр.Русе
Стефан Любчев Любенов С ТК "Люлин 6", София
Стефани Милкова Милева Инструктор ТК "Локо 98", гр.Пловдив
Стоян Шатов С ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Таня Сократова С ТК "Некст Джен", София
Теодор Петев Николов Инструктор ТК "Спартак", гр.Варна
Теодора Веселинова Мирчева С ТК "Черноморец ", гр.Бургас
Тихомир Стоянов Плугаров С ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас
Тодор Добрев Инструктор ТК "Каварна", гр.Каварна
Томислав Пеев Инструктор ТК "Добруджа", Добрич
Филип Кирилов Згуров Инструктор ТК "Смолян 2013", гр.Смолян
Филипа Мирославова Ботева Инструктор ТК "Приста 2011", гр.Русе
Христо Добровски Инструктор ТК "Албена", гр.Пловдив
Христо Иванов Чобанов В ТК "Орфей", гр.Кърджали
Христомир Мицов Инструктор ТК "Приста 2011", гр.Русе
Цветан Петров Цветанов Инструктор ТК "Несебър 2015", Несебър
Цветанка Захариева А ТК "НСА", гр.София
Щелиан Йовчев Инструктор ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора
Юмер Юсеинов Юмеров С ТК "Черно море Елит ", гр.Варна
Юри Дойчев Дойчев В ТК "Добруджа", Добрич
Явор Асенов Георгиев Инструктор ТК "Приста 2011", гр.Русе

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu